Zapalniczki reklamowe – idealny gadżet reklamowy
Idealny upominek nie tylko dla palaczy. Są niewielkich rozmiarów, wszędzie się zmieszczą, mają dostatecznie dużą powierzchnię, by wygrawerować, bądź nadrukować na nich wszystkie niezbędne informacje. Taka reklama na pewno nie pozostanie niezauważona. Zapalniczki reklamowe z logo zawsze dobrze mieć pod ręką, dlatego nie może ich zabraknąć na liście najbardziej popularnych gadżetów reklamowych.
Zapalniczka – mały drobiazg dla każdego
Na naszej stronie można znaleźć zapalniczki z krzesiwem w różnych kolorach, a także coraz bardziej popularne np. zapalniczki z latarką. Szczególnie warte polecenia są zapalniczki, które można ponownie napełniać. Wygodny zapłon, bogata kolorystyka, przydatne dodatkowe funkcje to wszystko sprawia, że zapalniczki z nadrukiem cieszą się niesłabnącą popularnością jako gadżet reklamowy.
VBS Product – zawsze zadowolony klient
Zapalniczki reklamoweod VBS Product to szybka dostawa, dowolny grawer i dowolnej wielkości zamówienie. Jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet największe dostawy. A poza tym warto zapoznać się z naszą ofertą innych produktów reklamowych. Nasze słodycze reklamowe, zestawy piśmiennicze, power banki, torby reklamowe i odblaski, breloki, smycze reklamowe nie mają sobie równych. Każdy z tych produktów w odpowiednio dobranych kolorach i ze spersonalizowanym nadrukiem może stać się doskonałym nośnikiem treści reklamowych.