Torby laminowane

Torby laminowane znamy wszyscy. Każdy, nawet najmniejszy upominek w ładnym opakowaniu nabiera od razu szczególnego charakteru. Dla bardziej wyszukanych prezentów torby laminowane są niezbędnym dodatkiem, który pozwala odpowiednio podkreślić rangę okoliczności.

Torby laminowane – wyjątkowe upominki wymagają szczególnej oprawy

Torby laminowane szczególnie nadają się do eleganckich materiałów reklamowych. Torby laminowane z nadrukiem są dostępne w różnych rozmiarach. Torby laminowane z logo są wykończone sznureczkami, posiadają wzmocnione uchwyty i dno. Są dostępne w wersji nabłyszczanej lub matowej.

VBS Product – gadżety reklamowe a sztuka skutecznych negocjacji

Gadżety reklamowe potrafią zdziałać cuda. Niebanalny upominek reklamowy to np. okazja do rozmowy, a stąd już tylko krok do poważniejszych negocjacji. Troska o sprzyjający klimat w relacjach biznesowych sprawia, że do materiałów reklamowych przykłada się dziś dużą wagę. Wiemy o tym, dlatego w naszej ofercie mamy wyłącznie produkty sprawdzonych kontrahentów. Polecamy m.in.: Parkery, ceramikę reklamową z nadrukiem, poligrafię, smycze reklamowe, breloki, elegancką i funkcjonalną odzież reklamową, torby reklamowe, ołówki i zakreślacze, kubki, filiżanki i kufle. Gwarantujemy ich wysoką jakość i trwałość. Nowoczesne wzornictwo, różne kolory, wymiary i rozmiary poszczególnych produktów reklamowych sprawiają, że nasze gadżety reklamowe nigdy nie lądują na dnie szafy. Dobry gadżet reklamowy powinien być często używany, by regularnie przypominać swoją obecnością o ofiarodawcy.