Kalendarze spiralowane

Gdy w grę chodzą naprawdę ważne terminy, nie warto jedynie polegać na kalendarzu w komputerze czy komórce. Istotne daty w życiu zawodowym i prywatnym powinny być zawsze w zasięgu wzroku. Z kalendarzem spiralowanym żadne istotne spotkanie czy wydarzenie nikomu nie umknie. Estetyczne wykonanie, poręczne rozmiary i potwierdzona przez lata funkcjonalność sprawiają, że kalendarze spiralowane cieszą się niesłabnącą popularnością.

Kalendarze spiralowane – zawsze przydatne kalendarze reklamowe

Kalendarze spiralowane to bardzo często zamawiany rodzaj kalendarzy reklamowych. Praktyczne wymiary, przejrzysty układ dni i tygodni, ładna, miła dla oka grafika sprawiają, że kalendarze spiralowane można spotkać niemal w każdym biurze.

Kalendarze spiralowane są dostępne w wersji matowej lub nabłyszczanej, na spirali w różnych kolorach: srebrnej, białej, złotej lub czarnej.

VBS Product – gadżety reklamowe na każdą okazję

Gadżety reklamowe to dziś nieodłączny element strategii promocyjnej lub marketingowej każdej firmy. Dobrze dobrany upominek reklamowy np.: zestawy do wina, odzież reklamowa, ceramika przełamuje lody, otwiera szerzej drzwi, czy po prostu ociepla atmosferę. W przypadku dużych imprez np.: konferencji, targów, lub drzwi otwartych, breloki, odblaski, linijki, kubki reklamowe z logo spełniają dodatkowo funkcję informacyjną. Wiemy, jak dobrać gadżet reklamowy do okazji i profilu firmy. Naszym klientom zawsze powtarzamy, że przy wyborze upominków reklamowych liczy się pomysł i jakość oferowanych gadżetów. Jeśli potrzebujesz naszej rady, napisz lub zadzwoń, a wśród setek materiałów reklamowych z naszego asortymentu na pewno znajdziemy coś dla Ciebie.