Kalendarze biurkowe

Kalendarze biurkowe to nieodłączny element biurowego krajobrazu. Mimo rosnącej popularności elektronicznych organizerów kalendarze biurkowe to nadal jeden z najlepiej sprzedających się kalendarzy reklamowych. Kalendarze biurkowe wpisują się w każdą strategię promocyjną, a duży wybór zdjęć i grafik na tło pozwala na stworzenie przydatnego, niebanalnego gadżetu reklamowego w korzystnej cenie.

Kalendarze biurkowe – zawsze przydatny gadżet reklamowy

Kalendarze biurkowe w trzech rozmiarach to lubiany i przydatny rodzaj kalendarzy reklamowych. Wyróżniają się estetycznym wykonaniem i starannym wzornictwem. Istnieje możliwość usztywnienia plecków folią błyszczącą lub matową. Praktyczny układ 3 miesięczny ułatwia planowanie prac. Rysunek dni i tygodni uzupełnia zdjęcie z estetyczną grafiką. Kalendarz biurkowy to od lat często kupowany artykuł reklamowy. To jeden z tych reklamowych pewniaków, o których można powiedzieć, że zawsze się sprawdzi.

VBS Produkt – klient jest dla nas najważniejszy

Materiały reklamowe z logo to doskonały sposób na promocję własnej firmy. W naszej ofercie mamy setki gadżetów w różnych cenach. Dla naszych klientów regularnie organizujemy promocje, tak by swoje idealne gadżety mogli kupić jeszcze korzystniej. Chętnie doradzamy, polecamy i wyszukujemy ciekawe gadżety, by na bieżąco wzbogacać naszą ofertę o różne niebanalne artykuły reklamowe. Już dziś nasz asortyment artykułów reklamowych to m.in.: zestawy do wina, Parkery, akcesoria samochodowe, kubki, filiżanki, gadżety z filcu, kufle, latarki, narzędzia, elektronika, odblaski i breloki.