Kalendarz 2024 – gadżet reklamowy, który ucieszy każdego

Kalendarz na 2023 rok z logo należy do niezastąpionych akcesoriów osób w różnym wieku. Taki gadżet zawsze się przyda. Dzięki niemu można łatwo i wygodnie planować różne działania. Kalendarz pomaga również zorganizować swoją pracę. Poza tym elegancko wykonany kalendarz z nadrukiem jest upominkiem z klasą oraz delikatnym przekazem reklamowym.

Kalendarz dla każdego

Szczególnie popularny jest np. kalendarz trójdzielny, który można opatrzyć własnym logo i hasłem reklamowym. Jest praktyczny, a do tego efektownie prezentuje się na ścianie. Oprócz tego nasza oferta obejmuje również kalendarze jednodzielne, czterodzielne, spiralowane, listkowe, biurkowe, biurkowe z karteczkami, plakatowe. Na szczególną uwagę zasługują kalendarze książkowe w różnych formatach, również w wersji VIP. Asortyment kalendarzy jest bardzo szeroki, tak, że można go dopasować niemal idealnie do wymagań i potrzeb klientów.

VBS Product – oferta na miarę potrzeb!

Tak jak kalendarz 2021 powinien uwzględniać osobiste preferencje i potrzeby, tak i akcesoria reklamowe muszą pasować do firmy, profilu jej działalności i upodobań jej klientów. Fachowo doradzamy, szybko wyceniamy, produkujemy i dostarczamy upominki reklamowe, tak by każdy z naszych klientów mógł je wykorzystać do własnych celów reklamowych i promocyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą innych gadżetów reklamowych. Obok kalendarzy oferujemy: upominki dla dzieci, poligrafię, przypinki, narzędzia, latarki, a także wiele innych modnych akcesoriów reklamowych.